Wróż z kart – poznaj ich znaczenie

Wróżenie z kart klasycznych – łatwiejsze niż myślisz

Wiele osób pragnie poznać swoją przyszłość, uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące swojego życia. Dlatego wróżby są tak bardzo popularne, a wróżbici maja ręce pełne roboty. Warto nauczyć się tej sztuki, aby móc samodzielnie poznawać przyszłość. Dzięki temu można zaplanować działania, aby stworzyć dla siebie korzystne sposoby rozwiązania spraw. Warto rozpocząć od nauki wróżenia z kart klasycznych, co nie jest skomplikowane. Najważniejsze to zaufać swojej intuicji i wiedzieć, czego konkretnie oczekuje się od kart. Należy także znać ich znaczenie, a dzięki temu można uzyskać odpowiedzi na ważne życiowe pytania. Więcej informacji na ten temat, znajdziesz w kolejnym akapicie tego artykułu. Zapraszam do lektury.

Poznaj znaczenie kart klasycznych

Jak wróżyć z kart klasycznych? Należy najpierw dokładnie określić, w czym mają nam pomóc karty. Warto również zaufać sobie, bowiem intuicja jest w tej kwestii bardzo ważna. Poza tym trzeba też znać znaczenie kart, dzięki czemu można dowiedzieć się, co chcą nam przekazać. Oto znaczenie niektórych kart:
Kiery – to one udzielają informacji o uczuciach, miłości czy przyjaźni. Siódemka to zauroczenie. Ósemka oznacza nieporozumienia. Dziewiątka mówi nam o szczęśliwym czasie. Dziesiątka oznacza ogromne szczęście i powodzenie w relacji miłosnej. Walet mówi o ciepłym człowieku, empatycznym i dobrym. Dama oznacza pomocną kobietę. Król zaś dobrego urzędnika, prawnika lub szefa. As zwiastuje istotne wiadomości.
Trefle – udzielają nam informacji o pracy i karierze. Siódemka oznacza powodzenie w planach zawodowych. Ósemka oznacza poważne zmiany. Dziewiątka to ryzyko. Dziesiątka udziela informacji o awansie lub podwyżce. Walet to facet, który jest bardzo zmotywowany i dąży do celu. Dama to kobieta, która docenia podstawowe wartości. Król to uczciwy facet. As mówi o zmianach, od kart sąsiadujących zależy to, czy mają one być dobre czy złe.
Piki informują o sprawach dotyczących zdrowia. Siódemka oznacza problemy. Ósemka to problemy, z którymi jednak dasz sobie radę. Dziewiątka to choroba lub wielkie nieszczęście. Dziesiątka oznacza to, iż samo sobie musisz pomóc, odpocząć. Walet to niedoświadczony facet. Dama może oznaczać, iż osoba starsza potrzebuje Twojej pomocy. Król to dobry mężczyzna, specjalista. As mówi, iż będziesz cieszyć się zdrowiem